dif
16 بهمن 1401 - 13:45

مسابقات قهرمانی فیتنس چلنچ بانوان کشور در لرستان برگزار شد

خرم‌آباد- مسابقات قهرمانی فیتنس چلنچ بانوان کشور در استان لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات قهرمانی فیتنس چلنج بانوان کشور به میزبانی استان لرستان و در سالن مسابقات شهید «چاغروند» مجموعه تختی شهرستان خرم آباد برگزار شد.

مسابقات قهرمانی فیتنس چلنچ بانوان کشور در لرستان برگزار شد

این مسابقات به مناسبت گرامیداشت کنگره ۶۵۴۴ شهید استان لرستان، گرامیداشت دهه مبارکه فجر و ولادت با سعادت امام علی (ع) برگزار شد.

این رقابت‌ها با شرکت ۱۲۰ ورزشکار در قالب ۲۰ تیم از استان‌های مختلف برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها نتایج بخش انفرادی و تیمی این مسابقات اعلام شد.

در این مسابقات و در بخش انفرادی رده سنی نوجوانان «زینب مریوان» از خراستان رضوی اول، «ریحانه کریمی» از خراسان رضوی دوم و «نرگس رمضانی» از قم مقام سوم را کسب کردند.

همچنین در رده سنی جوانان نیز «حنانه غفاری» از آذربایجان غربی مقام اول، «صبا بختیاری» از تهران مقام دوم و «الهه غلامرضایی» از کرمان مقام سوم را کردند.

مسابقات قهرمانی فیتنس چلنچ بانوان کشور در لرستان برگزار شد

در رده سنی بزرگسالان نیز «خدیقه اسمعیلی» از زنجان مقام اول، «پرتو اسعدی» از چهارمحال بختیاری مقام دوم و «طاهره جعفری» از یزد مقام سوم را کردند و رده سنی پیشکسوتان نیز «منیره فریدی» از تهران مقام اول، «زهرا نیازی پریان» از لرستان مقام دوم و «سمانه یعقوبی» از تهران مقام سوم را کسب کردند.

بنا بر این گزارش، در رده بندی تیمی نیز تیم‌های تهران، خراسان رضوی، چهارمحال بختیاری، گیلان، البرز و آذربایجان غربی به ترتیب تیم‌های اول تا ششم این دوره از مسابقات شدند و کاپ اخلاق این رقابت‌ها هم بنا به نظر کمیته فنی مسابقات به خاطر میزبانی شایسته لرستان و شرایط ایده آل میزبانی به استان لرستان اهدا شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1020000