dif
13 بهمن 1401 - 17:31

مدرسه ۱۵ کلاسه بهسود فردیس افتتاح شد

فردیس- هم زمان با افتتاح ۱۱۰۰ مدرسه با بیش از ۵ هزار کلاس درس در سراسر کشور با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی مدرسه ۱۵ کلاسه بهسود فردیس افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر پنجشنبه هم زمان با افتتاح ۱۱۰۰ مدرسه با بیش از ۵ هزار کلاس درس در سراسر کشور با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی مدرسه ۱۵ کلاسه بهسود فردیس با حضور استاندار البرز، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز و سایر مسئولین استانی به افتتاح رسید.

در آئین افتتاح رسمی مدرسه ۱۵ کلاسه بهسود، عبداللهی استاندار، حجرگشت مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز، پور گلیان مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس، کاشفی فرماندار شهرستان فردیس و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، خیرین، مدیران، معلمان، مربیان، اعضای انجمن اولیا و دانش آموزان حضور داشتند. د

ر این مراسم که بصورت متمرکز کشوری (ویدئو کنفرانس) و با حضور ریاست محترم جمهوری برگزار می‌شود ۱۷ طرح آموزشی و پرورشی دیگر هم در استان البرز افتتاح شد. شهرستان فردیس برای رسیدن به میانگین کشوری تراکم و سرانه آموزشی (۵/۸ متر)، نیازمند به احداث ۷۰ مدرسه (۱۰۰۰ کلاس درس) می‌باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر فعال سازی ظرفیت‌های خیری برای آماده سازی فضاهای آموزشی، ورزشی و پرورشی استان البرز را مهم ارزیابی کرد و گفت: با توجه به کمبود سرانه آموزشی استان البرز نیاز به ساخت فضاهای بیشتری داریم و باید همه ظرفیت‌ها را در این زمینه فعال کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015363